Alle uitslagen van de competitie in één grandioos overzicht.
Uitslagen worden iedere week uiterlijk op maandagavond na een competitieronde bijgewerkt.

Speelweek 8

Uitslagen

TeamUitslag Positie
012-69
022-65
034-45
040-04
051-78
062-67
077-13
086-28
093-55
100-03
112-62
121-78
137-16
147-17

Speelweek 8

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 19-11-2017 12:0010Iduna BC 1Duinwijck BC 32-6POULE
zo 19-11-2017 13:308Iduna BC 2Thiela BC 12-6POULE
zo 19-11-2017 10:008Thiela BC 2Iduna BC 34-4POULE
vr 17-11-2017 20:008Irene SV 1Iduna BC 4POULE
zo 19-11-2017 13:308Iduna BC 5Helios SB 11-7POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 19-11-2017 10:308Iduna 6Netwerk 22-6POULE
zo 19-11-2017 10:308Iduna 7de Kantjils 27-1POULE
za 18-11-2017 19:008Castellum 2Iduna 86-2POULE
za 18-11-2017 14:308DVS Utrecht 3Iduna 93-5POULE
zo 19-11-2017 13:308Iduna 10Apollo 2POULE
zo 19-11-2017 12:008Hercules 4Iduna 112-6POULE
zo 19-11-2017 10:308Iduna 12Vianen 11-7POULE
vr 17-11-2017 20:008Rap 1Iduna 137-1POULE
zo 19-11-2017 13:308Iduna 14Ricochet 37-1POULE

Speelweek 7

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 12-11-2017 12:009Iduna BC 1Smashing BC 24-4POULE
za 11-11-2017 14:007DKC BC 3Iduna BC 28-0POULE
zo 12-11-2017 13:307Iduna BC 3Inside 82 16-2POULE
zo 12-11-2017 11:007Houten BV 1Iduna BC 45-3POULE
zo 12-11-2017 10:307Iduna BC 5Amersfoort 61-7POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 12-11-2017 12:007Hercules 2Iduna 65-3POULE
zo 12-11-2017 10:007Ellaar 1Iduna 78-0POULE
zo 12-11-2017 13:307Iduna 8Ban 31-7POULE
zo 12-11-2017 13:007Badso 1Iduna 94-4POULE
zo 12-11-2017 10:307Iduna 10Castellum 33-5POULE
zo 12-11-2017 10:307Iduna 11Zeewally 13-5POULE
vr 10-11-2017 20:007Rap 2Iduna 124-4POULE
zo 12-11-2017 13:307Iduna 13Irene 44-4POULE
vr 10-11-2017 20:007Helios SB 8Iduna 145-3POULE

Speelweek 6

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
za 4-11-2017 19:008TFS Barendrecht 3Iduna BC 14-4POULE
zo 5-11-2017 13:306Iduna BC 2Vridos SV 15-3POULE
zo 5-11-2017 14:006ELO United 2Iduna BC 36-2POULE
zo 5-11-2017 10:306Iduna BC 4BC 70 Veluwe 15-3POULE
za 9-9-2017 10:006vrijIduna BC 5nvtPOULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 5-11-2017 13:306Iduna 6Mariken 35-3POULE
zo 5-11-2017 13:306Iduna 7VrijnvtPOULE
zo 5-11-2017 11:006Houten 5Iduna 87-1POULE
zo 5-11-2017 10:306Iduna 9de Zender 11-7POULE
vr 3-11-2017 20:006Breukelen 1Iduna 104-4POULE
vr 3-11-2017 20:006Irene 2Iduna 112-6POULE
zo 5-11-2017 13:306Iduna 12Badge 12-6POULE
zo 5-11-2017 10:006Helios SB 7Iduna 131-7POULE
zo 5-11-2017 10:306Iduna 14Krommerijnstreek 21-7POULE

Speelweek 5

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 29-10-2017 12:007Iduna BC 1Victor Almere BV 21-7POULE
zo 29-10-2017 10:305Iduna BC 2Duinwijck BC 64-4POULE
za 28-10-2017 14:005Amersfoort 5Iduna BC 38-0POULE
zo 29-10-2017 13:305Iduna BC 4Amersfoort BC 87-1POULE
zo 29-10-2017 12:305Netwerk BC 1Iduna BC 56-2POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 29-10-2017 10:305Iduna 6Smashing 64-4POULE
zo 29-10-2017 10:005Gova 1Iduna 75-3POULE
vr 27-10-2017 20:005Helios SB 3Iduna 85-3POULE
zo 29-10-2017 13:305Iduna 9Doorn 13-5POULE
za 28-10-2017 14:305DVS Utrecht 5Iduna 103-5POULE
zo 29-10-2017 10:305Iduna 11Helios SB 44-4POULE
za 28-10-2017 09:305Olympia SV 1Iduna 127-1POULE
zo 29-10-2017 11:005Houten 8Iduna 135-3POULE
zo 29-10-2017 13:305Iduna 14de Kantjils 44-4POULE

Speelweek 4

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
za 7-10-2017 14:305Amersfoort 3Iduna BC 18-0POULE
zo 8-10-2017 12:006Iduna BC 1AMOR GS BC 12-6POULE
za 7-10-2017 14:004Le Credit Sportif VELO 4Iduna BC 24-4POULE
zo 8-10-2017 13:304Iduna BC 3BECA 2000 55-3POULE
vr 6-10-2017 19:304Inside 82 2Iduna BC 45-3POULE
zo 8-10-2017 10:304Iduna BC 5Barneveld BC 25-3POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
za 7-10-2017 19:004Castellum 1Iduna 66-2POULE
zo 8-10-2017 13:304Iduna 7BECA 2000 87-1POULE
zo 8-10-2017 13:304Iduna 8DVS Utrecht 21-7POULE
zo 8-10-2017 10:004Helios SB 2Iduna 95-3POULE
zo 8-10-2017 10:304Iduna 10Houten 75-3POULE
zo 8-10-2017 13:154Nijkerk 1Iduna 11POULE
zo 8-10-2017 13:304Iduna 12Ban 73-5POULE
zo 8-10-2017 10:304Iduna 13Ricochet 11-7POULE
za 7-10-2017 14:304DVS Utrecht 8Iduna 145-3POULE

Speelweek 3

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 1-10-2017 12:004Iduna BC 1BECA 2000 18-0POULE
zo 1-10-2017 13:303Iduna BC 2Trilan BC 25-3POULE
za 30-9-2017 09:303VrijIduna BC 3nvtPOULE
zo 1-10-2017 13:303Iduna BC 4BAN 16-2POULE
zo 1-10-2017 10:003Stuban NSBC 2Iduna BC 55-3POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
za 30-9-2017 16:003Leerdam 2Iduna 65-3POULE
zo 1-10-2017 13:303de Lobbers 1Iduna 74-4POULE
zo 1-10-2017 10:303Iduna 8Hercules 33-5POULE
zo 1-10-2017 13:303Iduna 9Fortissimo 16-2POULE
zo 7-1-2018 10:003Iduna 10Zeewally 27-1POULE
zo 1-10-2017 10:303Iduna 11Leusder BC 27-1POULE
zo 1-10-2017 12:003Culemborg 4Iduna 125-3POULE
zo 1-10-2017 13:303Iduna 13OSM Badminton 23-5POULE
zo 1-10-2017 10:303Iduna 14Doorn 31-7POULE

Speelweek 2

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
za 23-9-2017 14:303Le Credit Sportif VELO 2Iduna BC 18-0POULE
zo 24-9-2017 13:302Asterix BC 1Iduna BC 26-2POULE
zo 24-9-2017 13:302Iduna BC 3Duinwijck BC 87-1POULE
za 23-9-2017 13:302Flevoland BC 1Iduna BC 43-5POULE
zo 24-9-2017 10:302Iduna BC 5Houten BV 23-5POULE

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag  
zo 24-9-2017 13:302Iduna 6Culemborg 25-3POULE
zo 24-9-2017 13:302Iduna 7Netwerk 35-3POULE
zo 24-9-2017 13:002Loosdrechtse BV 1Iduna 86-2POULE
zo 24-9-2017 11:002Houten 4Iduna 96-2POULE
zo 24-9-2017 10:302Iduna 10Zeewally 27-1POULE
zo 24-9-2017 10:002t Slot 1Iduna 114-4POULE
zo 24-9-2017 10:302Iduna 12Krommerijnstreek 11-7POULE
zo 24-9-2017 13:302Iduna 13Hercules 53-5POULE
za 23-9-2017 09:302Barneveld 6Iduna 148-0POULE

Speelweek 1

Bondscompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag 
zo 17-9-2017 12:002Iduna BC 1Hoornse BV 10-8
zo 17-9-2017 10:001Thiela BC 1Iduna BC 23-5
zo 17-9-2017 13:301Iduna BC 3Thiela BC 26-2
zo 17-9-2017 10:301Iduna BC 4Irene SV 13-5
vr 15-9-2017 20:001Helios SB 1Iduna BC 55-3

 

Regiocompetitie

tijdstiprondethuisuituitslag 
zo 17-9-2017 12:301Netwerk 2Iduna 61-7
zo 17-9-2017 10:001de Kantjils 2Iduna 71-7
zo 17-9-2017 13:301Iduna 8Castellum 25-3
zo 17-9-2017 10:301Iduna 9DVS Utrecht 35-3
vr 15-9-2017 20:001Apollo 2Iduna 101-7
zo 17-9-2017 13:301Iduna 11Hercules 43-5
vr 15-9-2017 19:301Vianen 1Iduna 127-1
zo 17-9-2017 10:301Iduna 13Rap 13-5
zo 17-9-2017 10:301Ricochet 3Iduna 143-5