Skip to main content

Competitietraining

Bij wie train je en wanneer?

DATUM20.00 - 21.45 uur 
22-08
29-08
05-09
12-09
19-09
26-09
03-10
10-10
17-10
24-10Herfstvakantie (geen training)
31-10
07-11
14-11
21-11
28-11
05-12Geen training
12-12
19-12
26-12Kerstvakantie (zaal dicht)
02-01Geen training
09-01
16-01
23-01
30-01
06-02Reservedatum
13-02Reservedatum
(20-02)(Start voorjaarstraining)
(07-03)(Voorjaarsvakantie)

Groep

A

Wouter
Rehmat
Thijmen
Jasper
Lotte
Daan
Ewan
Bernard
Lars
Gerald
Ilse
Simon R.
Anna
José
Karin B.
Jelte
Samra
Miguel
Fahim
Heddeke
Tim V.
Miko
Gertjan
Franklin

Groep

B

DATUM20.00 - 21.1521.15 - 22.30
24-08AB
31-08A (+ input aan trainer)B (+ input aan trainer)
07-09AB
14-09AB
21-09AB
28-09BA
05-10BA
12-10BA
19-10B (+ feedback aan trainer)A (+ feedback aan trainer)
26-10'Herfsttoernooi' (geen training)'Herfsttoernooi' (geen training)
02-11BA
09-11AB
16-11AB
23-11AB
30-11AB
07-12AB
14-12BA
21-12Geen trainingGeen training
28-12Geen trainingGeen training
04-01Geen trainingGeen training
11-01BA
18-01BA
25-01BA
01-02BA
08-02ReservedatumReservedatum
15-02ReservedatumReservedatum
(22-02)(start voorjaarstraining)(start voorjaarstraining)
(01-03)(voorjaarsvakantie)(voorjaarsvakantie)

Groep

A

Rehmat
Wouter
Rebecca
Ellen K
Lotte M
Ewan
Lotte v S
Nisa
Inger
Jasper
Maurice
Lars
Daan
Anna
Jose
Ilse
Bernard
Alroy
Thijmen
Annemiek
Martje
Chantal
Isabel

Groep

B

Hidde
Steven
Willem
Karin
Stephanie
Samra
Floyd
Brendan
Jelte
Lisa S
Lisa N
Brenda
Niels
Miguel
Jaap
Laurens
Diana
Wieke

 

Ewout
Marjon
Elza
Simon K
Rens
Jasper A.
Simon R.

DATUM20:00 - 21:1521:15 - 22:30
24-08AB
31-08A (+ input aan trainer)B (+ input aan trainer)
07-09AB
14-09AB
21-09AB
28-09AB
05-10AB
12-10AB
19-10A (+ feedback aan trainer)B (+ feedback aan trainer)
26-10'Herfsttoernooi' (geen training)'Herfsttoernooi' (geen training)
02-11AB
09-11BA
16-11BA
23-11BA
30-11BA
07-12BA
14-12BA
21-12Geen trainingGeen training
28-12Geen trainingGeen training
04-01Geen trainingGeen training
11-01BA
18-01BA
25-01BA
01-02BA
08-02ReservedatumReservedatum
15-02ReservedatumReservedatum

Groep

A

Carlos
Wessel
Shawn
Rob
Maria
Valquiria
Kimia
Jeroen M
Marten
Arno
Han
Annet
Ellen S
Julia
Astrid

Groep

B

Miko
Gertjan
Michiel van L
Tim V
Fahim
Heddeke
Franklin
Stefan
Karlijn
Esther
Lucie
Noah

X